Reštaurácie a denné menu v tvojom meste

02.05.2022
1444 zhliadnutí

Hľadáte reštaurácie vo vašom meste? Chceli by ste si objednať pizzu, denné menu, máte chuť na šťavnatý burger alebo zdravé raňajky? Všetko nájdete na jednom mieste na VyberJedlo.sk — gastro portál pre Topoľčany a Partizánske.

Vyberte si reštauráciu 

VyberJedlo.sk je gastro portál, ktorý vám prináša prehľad viac ako 60 podnikov z Topoľčian a blízkeho okolia. Nechýbajú ani reštaurácie z Partizánskeho. Na jednom mieste si tak môžete porovnať ponuku viacerých podnikov bez toho, aby ste ich museli jednotlivo vyhľadávať na internete. Na VyberJedlo.sk si prezriete jedálny lístok aj denné menu každého podniku. 

Pozrite si Reštaurácie Topoľčany alebo Obedné menu Topoľčany :)

Donáška domov aj posedenie v reštaurácii

Odporúčame reštaurácie v Topoľčanoch: Hotel a reštauráciu , Výbornú burgráreň MOOO Bistro, talianskú reštauráciu a pizzériu Coloseum, zdravé raňajky od Fitnessdeli, rýchle občerstvenie McWald, kvalitný podnik VERDE, obedné alebo denné menu od NevadyLa GrandeU mlynára :)

Chceli by ste si zájsť do reštaurácie alebo sa dnes chcete najesť doma či v práci? V prehľadnom zozname si pri každom podniku nájdete telefonický kontakt aj mapu, ako sa na dané miesto dostanete. Samozrejmosťou sú otváracie hodiny a jedálny lístok s ponukou pokrmov. Ak si chcete prezrieť aktualizované denné menu, presmerujeme vás priamo na stránky podniku. Polievky, mäsité aj zeleninové pokrmy, sladké pochúťky, obložené misy, pizza, zdravé raňajky... Už viete, na čo dnes máte chuť? 

Marketing pre reštaurácie

Ak ste majiteľom gastro podniku, na VyberJedlo.sk vám ponúkame jedinečnú príležitosť zviditeľnenia. Gastro portál pre Topoľčany, Partizánske a okolie prinesie váš podnik do povedomia lokálnych zákazníkov. Vyberte si jeden z bálíkov propagácie na stránke Pre reštaurácie.

Zdarma od nás dostanete profil vašej reštaurácie s vlastnou URL, propagáciu jedál, nápojov a denného menu. Aby sme lokálne gastro podniky dostali do povedomia zákazníkov, venujeme sa tiež marketingu na sociálnych sieťach. Do našich príspevkov na webe zaraďujeme aj ponuky a informácie o konkrétnych reštauráciách.

K dispozícii je tiež možnosť platenej propagácie na Facebooku a Instagrame, topovanie v zozname reštaurácií a topovanie denného menu. Chceli by ste upútať pozornosť novinkou na vašom jedálnom lístku? Ponúkame foto recenziu vášho jedla s garantovaným vzhliadnutím až 3 tisíc používateľov sociálnych sietí. Objednať si môžete tiež video recenziu na YouTube a ďalšie možnosti propagácie.

Blog o vašej reštaurácii

Úspech v gastro odvetví vyžaduje schopnosť vyniknúť medzi konkurenciou niečím jedinečným. Pomôže vám v tom aj náš blog. Pripravíme článok o vašom podniku, v ktorom vyzdvihneme všetky jeho prednosti. Blog prispeje k lepšiemu umiestneniu vašej stránky vo vyhľadávaní, na našom webe budete mať po jeho uverejnení permanentnú reklamu. Do článku je možné vložiť tiež odkazy na vašu stránku alebo jedálny lístok, budeme ho tiež zdieľať na sociálnych sieťach.